OFERTA DLA FIRM

Szukasz prezentu dla pracowników? Chcesz urozmaicić „owocowe czwartkI” w biurze? A może zastanawiasz się jak jeszcze lepiej zadbać o kontraktorów pracujących u klienta? 

Jako szef firmy, HR-owiec, czy office manager dbasz o pracowników firmy i zdajesz sobie sprawę, że od ich zadowolenia w miejscu pracy zależą dalsze losy biznesu. Chcesz ich docenić, pokazać, że są dla Ciebie ważni. Dwoisz się i troisz, żeby benefity były konkurencyjne, a pracownicy wybierali właśnie Twoją firmę.

Jako szef firmy, HR-owiec, czy office manager masz na głowie mnóstwo obowiązków i pilnych spraw. Czasem musisz wybierać zajęcie się jednym ważnym tematem i wszystko inne czeka aż będziesz mieć na nie przestrzeń. Z doświadczenia wiesz jednak, że magiczna „wolna chwila” nie następuje. Na horyzoncie pojawiają się kolejne ASAPy. I tak w kółko. 

 

Szukasz prezentu dla pracowników?

Chcesz urozmaicić „owocowe czwartkI” w biurze?

A może zastanawiasz się jak jeszcze lepiej zadbać o Twoich ludzi pracujących u klienta?

albo zacząć wysłać paczki przyjemności dla osób pracujących w domach?

 

Gdzie sprawdzą się idealne są paczki przyjemności od Meccije?

  • Jako prezent dla pracowników na różne okazje
  • Jako wyróżnik biznesowy
  • Jako przypominajka dla pracowników outsourcingowych
  • Jako miły gest dla młodych rodziców

Zdrowe słodycze do biura – subskrypcja

Chcesz uwolnić się od obowiązku zamawiania przekąsek do biura? Ich comiesięczna konieczność wyboru spędza Ci sen z powiek? Z Meccije możesz się od tego uwolnić. Wystarczy, że raz zamówisz nasze rarytasy, a my będziemy co miesiąc dostarczać je pod wskazany adres. Z nami możesz spać spokojnie – suszone owoce i orzechy to produkty o długim terminie do spożycia (chociaż uważaj, bo szybko znikają z miseczki!). W zależności od potrzeb możesz zmieniać zawartość swojej paczki.

Firma to nie tylko pracownicy, ale także Klienci i partnerzy biznesowi. Pokaż się z jak najlepszej strony i podczas spotkania z kontrahentami zaserwuj zdrowe przekąski – suszone owoce i orzechy. Twoi rozmówcy na pewno docenią, że zamiast pustych kalorii podajesz im naturalnie pyszne bakalie – suszonego ananasa, mango, pistacje, pekan i wiele więcej. Nasze produkty to wartościowy i doceniany wyróżnik na tle innych firm.

Utrzymanie więzi z pracownikami

Jeśli Twój biznes opiera się na outsourcingu, pewnie wiele razy przeszło Ci przez głowę, że Twoi pracownicy większość czasu spędzają u Klienta. Mają z nim cały czas kontakt, współpracują z jego zespołem, a część z nich pracuje z jego biura. Także z powodu pandemii relacje na linii pracodawca – pracownik się rozluźniły. Przypomnij więc o sobie dedykowaną paczką przyjemności. Wyślij suszone owoce i orzechy jako prezent dla pracowników outsourcingowych. Niech poczują, że z macierzystą firmą łączy ich wartościowa relacja.

Narodziny człowieka to zawsze powód do radości. Pogratuluj w elegancki sposób pracownikom, którzy powitali niedawno nowego członka rodziny. Pamiętaj jednak, by skupić się nie tylko na dziecku, ale przede wszystkim na rodzicach. Wyślij im piękną paczkę prezentową pełną zdrowych, pełnowartościowych przekąsek. Przygotujemy dla Ciebie zestaw suszonych owoców i orzechów, który w miły sposób przypomni młodym rodzicom, że mają wsparcie podczas przerwy.

Prezentowa paczka przyjemności dla pracowników

W Meccije znajdziesz dedykowane paczki prezentowe z okazji jubileuszy, awansu, urodzin czy też świąt. Każda okazja jest dobra, by pokazać jak cenisz swoich ludzi. Podaruj swoim współpracownikom przyjemności – elegancko zapakowane suszone owoce i orzechy. Kokos, mango, pekan? A może wszystko razem i jeszcze więcej? Skomponuj zestaw samodzielnie lub zdaj się na nas. Opowiedz o swoich potrzebach oraz budżecie, a my przygotujemy idealny prezent.

Z nami trafisz przez żołądek do serca.

Chcesz pozytywnie wpłynąć na emocje Twoich klientów, partnerów i pracowników?

Zostaw swój numer telefonu i adres mail. Zrobimy wszystko, aby jak najszybciej skontaktować się z Tobą i ustalić, czy możemy Ci pomóc.