Owocowe czwartki, czy bakaliowe środy? co wybrać?

Owocowe czwartki, czy bakaliowe środy? co wybrać?

Owocowe czwartki, czy bakaliowe środy? co wybrać?

Od dekady można zauważyć jak trend zdrowia zyskuje na sile.
Świadomość zdrowia jest niepodważalnym fundamentem do szczęśliwego i spełnionego życia.
Czy to zawodowego czy osobistego, dlatego co raz więcej firm decyduje się na więcej benefitów w zakresie zdrowia, gdyż pracodawcy mają świadomość, że zdrowy, dobrze odżywiony, napełniony witaminami i minerałami pracownik rzadziej chodzi na chorobowe, ma lepsze samopoczucie, co pozytywnie wpływa na atmosferę w biurze, dodatkowo jeśli pracownik nie musi koncentrować się na aspekcie zdrowia, jest bardziej skupiony na pracy dzięki czemu staje się wydajniejszy.

Pracodawcy dają zdecydowanie więcej benefitów dla swoich pracowników, bo wiedzą, że to będzie się przekładać na dalszy rozwój firmy.
Oprócz benefitów w postaci karnetów na zajęcia sportowe czy też kulturowe pojawiło się zdrowe jedzenie w firmach, a dokładniej owocowe czwartki, które jak pokazuje google trends największą popularność na ten moment zyskało w województwach śląskim i mazowieckim. Jak obstawiacie jakie województwo będzie kolejnym zdrowszym sektorem dla pracownika?

Owocowe czwartki zyskały sporą popularność w kilku miastach w Polsce o których najwięcej mówi się w stolicy.
Wiele korporacji znalazło sposób na atrakcyjny, zdrowy dodatek do listy benefitów. Atrakcyjny był, a czy po roku, dwóch czy trzech latach dalej jest? i tak i nie, jeśli pracodawca dba o różnorodność owocową i szuka nowych pobudzaczy zmysłów to zdecydowanie tak – choć wątpimy w tą wersje, dlatego sami rozpoczęliśmy działania, aby dla naszych klientów b2b i b2c poszukiwać rarytasów i dostarczać dla nich to co pyszne, zdrowe i wyjątkowe.

Jaka jest alternatywa dla owocowych często już memowych czwartków ?

Czy bakaliowe środy mogą być dobrą alternatywą dla owocowych czwartków?

przyjrzyjmy się bliżej co przemawia za orzechami?

  • są zródłem zdrowego tłuszczu, białka, witamin i minerałów oraz błonnika,
  • zawierają wielonasycone kwasy tłuszczowe, co wpływa na poprawę funkcjonowania mózgu, zwiększa koncentracje i pamięć,
  • zawierają białko, które jest ważne dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i usprawnia proces produkcji neuroprzekaźników odpowiedzialnych za łączność/komunikację między komórkami nerwowymi,
  • zawarty w orzechach błonnik wspiera prace jelit i całego układu trawiennego co również jest istotne dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i dobrego samopoczucia,
    Mówi się, że jelita to nasz drugi mózg, dlatego warto dbać o ich prawidłowe funkcjonowanie. ( więcej o tym temacie przeczytacie tutaj-

To tylko kilka pozytywnych aspektów, należy również pamiętać, że orzechy to bogactwo kalorii i tłuszczy, dlatego najlepiej jeść je w małych ilościach jako przekąskę między posiłkami, dodatek do śniadań np owsianek

Bardzo wartościowe do diety mogą być również suszone owoce, które nie tylko wartościami odżywczymi, ale również walorami smakowymi mogą przenieść nas w krainę rozkoszy, co często pomaga na słabszy humor czy chandrę.
Zdrowy zamiennik dla słodyczy może być wartościowym dodatkiem podczas spotkań biznesowych, na konferencjach, eventachtargach.

Wyobraź sobie zaskoczenie, kiedy podajesz swoim gościom wyjątkowe suszone owoce i orzechy od Meccije :

suszony ananas, suszone mango, suszona papaja, suszony banan, pistacja, orzechy pekan, chipsy kokosowe czy orzechy nerkowca

Warto poczęstować czymś wyjątkowym swoich pracowników, partnerów biznesowych, potencjalnych klientów czy też stałych klientów.

Przez żołądek do serca.

Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkowe smaki w opcji dostawy raz w tygodniu,
dostawy co dwa tygodnie
dostawy raz w miesiącu.

Ty wybierasz ile potrzebujesz i w jakim czasie, a my dostarczymy do Twojej firmy najpyszniejsze suszone owoce i orzechy jakie w życiu jadłeś/jadłaś!

sprawdź nasz giga pack https://meccije.pl/product/giga-pack/

Jeśli potrzebujesz więcej informacji napisz do nas na email: biuro@meccije.pl , 

uzupełnij formularzu  – TUTAJ –  lub zadzwoń pod nr – 786598011  bądź 789969955

Leave a Comment

Your email address will not be published.